luty

2013

OGŁOSZENIE O REKRUTACJI NA STANOWISKO POMOCNIKA INWENTARYZATORA ZBIORÓW W PRACOWNI DIGITALIZACJI MUZEUM MIEJSKIEGO SUCHEJ BESKIDZKIEJ W RAMACH ZATRUDNIENIA SUBSYDIOWANEGO w PROGRAMIE "KONSERWATOR"

10 luty 2013

Obrazek
Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej otrzymało pozytywną rekomendację z programu „Konserwator”, na zorganizowanie zatrudnienia subsydiowanego w 2013 roku  na stanowisko Pomocnika Inwentaryzatora w Pracowni Digitalizacji Zbiorów. Komplet dokumentów rekrutacyjnych, które należy złożyć wraz z formularzem zgłoszeniowym  znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie www.wup-krakow.pl. w zakładce Projekty WUP Konserwator. Oferty można składać od 7 do 22 lutego 2013 roku na dzienniku podawczym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (Pl. Na Stawach 1) lub w powiatowych urzędach pracy, zgodnych z miejscem zamieszkania (niezależnie od tego czy osoba jest zarejestrowana w nim czy nie) lub wysłać pocztą na adres: Wojewódzki Urząd Pracy, Plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków, z dopiskiem projekt KONSERWATOR. Wysyłając formularz pocztą należy pamiętać, że decyduje data wpływu do WUP. Formularze, które dotrą do WUP po 22 lutego br. będą odrzucone ze względów formalnych.

Ze zgromadzonych formularzy zgłoszeniowych, pracownicy Projektu w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie, którzy są odpowiedzialni za rekrutację sporządzą listy kandydatów dla każdej oferty zatrudnienia, spełniających postawione w nich kryteria. Osoby, które uzyskały największą liczbę punktów na poszczególnych listach będą kierowane na rozmowy kwalifikacyjne do organizatorów zatrudnienia subsydiowanego bądź stażu zawodowego. Zatrudnienie subsydiowane trwać będzie przez okres 5 miesięcy: od 16 maja do 15 października 2013 r.

Konserwator to program aktywizacji zawodowej, realizowany przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie dla osób pozostających bez zatrudnienia. Jest adresowany do osób niepracujących  i bez doŚwiadczenia zawodowego, w tym do osób niepełnosprawnych, mających trudnoŚci ze znalezieniem pracy. Uczestnictwo w nim jest szansą na uzyskanie doŚwiadczenia zawodowego oraz utrwalenia i nabycia nowych umiejętnoŚci.

W chwili obecnej prowadzone są rekrutacje na stanowiska:

1. Pracodawca Muzeum Miejskie w Suchej Beskidzkiej:
2. Pracodawca Urząd Miejski w Suchej Beskidzkiej:

Jeżeli jesteŚ zainteresowany ofertą pracy, zapoznaj się z niżej przedstawionymi warunkami, jakie należy spełnić.

Pełna informacja o programie, warunkach uczestnictwa oraz niezbędnych dokumentach i formularzach naboru znajdziesz na stronie internetowej www.wup-krakow.pl w zakładce dotyczącej programu KONESERWATOR.

Oferty:
  1. zatrudnienie subsydiowane na 2013 rok,
  2. staże zawodowe na rok 2013 rok,
  3. zatrudnienie subsydiowane tzw. „Ścieżka poprzedzająca" na 2013 rok.