wrzesień

Apel

25 wrzesień 2012

Obrazek
Jeżeli posiadasz stare dokumenty, fotografie, pamiątki, pocztówki, obrazy, szkice, druki ulotne, manuskrypty, rzeźby, mundury związane z historią miasta Sucha Beskidzka lub regionu Babiogórskiego i nie wiesz co z nimi zrobić podaruj je Muzeum Miejskiemu Suchej Beskidzkiej!

Prowadzimy nabór eksponatów do działu historycznego oraz regionalnego. Poszukujemy narzędzi gospodarstwa domowego i rolnego, by uzupełnić ekspozycje stałe. Gliniane i metalowe garnki, narzędzia rolnicze, młynki, dzieże, zabawki ludowe, stroje ludowe itp. będą mile widziane.

Eksponaty można przynosić w godzinach pracy muzeum. Ocalmy od zapomnienia nasze kulturowe dziedzictwo by kolejne pokolenia mogły pamiętać o swojej tożsamoŚci!

Zapraszamy od wtorku do piątku w godz. 9.00–17.00, w soboty i niedziele w godz. 10.00–18.00
Można kontaktować się telefonicznie na numer 33 874 26 05 wew. 23 , 22 lub pocztą elektroniczną: dyrektor@sucha-beskidzka.pl, inwentaryzator@sucha-beskidzka.pl