Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

wrzesień

17

2019

Oddaj głos na ZAMEK SUSKI - konkurs

17 wrzesień 2019

Województwo Małopolskie ogłosiło konkurs, którego założeniem jest wyłonienie i nagrodzenie najbardziej interesujących, nowatorskich i przyjaznych dla turysty goszczącego w Małopolsce atrakcji, przedsięwzięć i inicjatyw turystycznych, dzięki którym staje się ona najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Konkurs składa się z kilku etapów. Udział w konkursie jest bezpłatny. Z satysfakcją informujemy, że Zamek Suski zwany „Małym Wawelem”, który został zgłoszony do konkursu w kategorii „Unikatowa atrakcja turystyczna” przeszedł do II etapu konkursu tj. głosowania internautów. Dlatego zwracamy się do Państwa – mieszkańców naszego miasta oraz gości  i wszystkich tych, którzy mieli możliwość zobaczyć nasz piękny zamek do oddania głosu. Głosowanie potrwa do dnia 29 września 2019 r. Przy tej okazji bardzo prosimy o zachęcanie do czynnego udziału w konkursie innych osób i rozpowszechnianie tej informacji. Laureatów i wyróżnionych w konkursie poznamy już w październiku!

Należy pamiętać, aby po wypełnieniu i wysłaniu formularza do głosowania dokonać jego zatwierdzenia przez kliknięcie w link aktywujący, który zostanie przesłany na wskazany adres e-mail – dzięki temu oddany głos trafi tam, gdzie powinien i zostanie policzony. Oddać swój  głos można tylko jeden raz. Poniżej link do strony, na której można zagłosować:
konkurs.visitmalopolska.pl

Zachęcamy do głosowania na zamek suski – wizytówkę Suchej Beskidzkiej.

/L.Steczek/

źródło: UM Sucha Beskidzka

 

Elektroniczny Rejestr Kapliczek

FACEBOOK

KLAUZULA INFORMACYJNA

Klauzula informacyjna RODO