Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

sierpień

22

2015

Pokaż zdjęciem, jak Małopolska pasuje do Ciebie

22 sierpień 2015

Pokaż zdjęciem, jak Małopolska pasuje do Ciebie!


 
Już od półtora miesiąca mieszkańców Małopolski i turystów przyciąga odkrywanie uroków województwa poprzez rozwiązywanie zagadek w ramach kampanii „Małopolska pasuje do Ciebie”.  Kilka dni temu ruszyła kolejna odsłona, którą jest konkurs fotograficzny na Facebooku.
Udział w konkursie może wziąć każda osoba wgrywając do specjalnie przygotowanej aplikacji na fanpage’u kampanii www.facebook.com/malopolskapasujedociebie zrobione przez siebie zdjęcie ulubionego miejsca w Małopolsce.
Małopolska jest regionem niezwykle fotogenicznym – jego zróżnicowanie, naŚwietlenie wielu miejsc, przyciągające wzrok zabytki, wzniesienia, czy zbiorniki wodne sprawiają, że aparat niemal sam wędruje do rąk - mówi Leszek Zegzda, Członek Zarządu Województwa Małopolskiego oraz Prezes Małopolskiej Organizacji Turystycznej. – Wiemy, że w albumach i na dyskach komputerów mieszkańców i turystów kryją się setki przepięknych ujęć i szkoda było nie wykorzystać takiego potencjału.
Konkurs trwa do 25.08.2015 i do tego dnia można zgłaszać zdjęcia. Jury konkursu są Internauci, którzy wybiorą Zwycięzców poprzez deklaracje, że dane zdjęcie im się podoba.
Nagrodą Główną, za uzyskanie największej iloŚci głosów na zdjęcie, jest album fotograficzny o Małopolsce i pełny zestaw małopolskich upominków, na który składają się: torebka na ramię, butelka na napoje z możliwoŚcią wyciŚnięcia cytrusów, okulary przeciwsłoneczne, t-shirt, długopisy, polar, korale.
Kolejne miejsca otrzymują pełny zestaw upominków,  a użytkownicy, którzy zajmą miejsca 6-10 – mniejszy zestaw upominków.
Zapraszamy do udziału w konkursie!