Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem

luty

03

2015

KONSERWATOR BIS

03 luty 2015

Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej otrzymało pozytywną rekomendację z programu „Konserwator bis" na zorganizowanie dwóch staży zawodowych dla dwóch osób pozostających bez zatrudnienia, obejmujących stanowiska: Pomocnika Inwentaryzatora w Pracowni Digitalizacji Zbiorów oraz Przewodnika w Dziale Regionalnym „Domek Ogrodnika”. Organizatorem programu jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.  
 
Komplet dokumentów rekrutacyjnych, które należy złożyć wraz z formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie internetowej Wojewódzkiego Urzędu Pracy www.wup-krakow.pl. w zakładce: Projekty WUP - Konserwator Bis (formularz zgłoszeniowy, oŚwiadczenie o pozostawaniu bez zatrudnienia, oŚwiadczenie uczestnika projektu o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych). Dokumenty można składać od 3 lutego do 13 lutego br. do godz. 16.00 na dzienniku podawczym Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie (Plac Na Stawach 1) lub w powiatowych urzędach pracy, zgodnych z miejscem zamieszkania albo wysłać pocztą na adres: Wojewódzki Urząd Pracy, Plac Na Stawach 1, 30-107 Kraków.
 
Zgodnie z regulaminem konkursu, osoby, które były uczestnikami projektu „Konserwator – program aktywizacji zawodowej osób pozostających bez  zatrudnienia” realizowanego w l. 2011 -2014 nie mogą aplikować do udziału w  obecnym projekcie.  Staż zawodowy oznacza formę wsparcia, której celem jest nabywanie praktycznych umiejętnoŚci do wykonywania zadań na okreŚlonym stanowisku stworzonym przez jego organizatora, bez nawiązania stosunku pracy na okres 5,5 miesiąca. Wysokość stypendium stażowego, wypłacanego przez Wojewódzki Urząd Pracy  w Krakowie wynosi 1 515,00 zł/os (słownie: tysiąc pięćset piętnaŚcie złotych; 00/100)  wraz ze  składkami na ubezpieczenie społeczne i ubezpieczenie zdrowotne.
                                                                                                       
Dokumenty do pobrania: 
 
Regulamin konkursu: