październik

Szlak Renesansu w Małopolsce

12 październik 2009

W dniu 25 października br. (niedziela) w ramach III edycji programu pn. "Szlak Renesansu w Małopolsce" , którego głównym organizatorem jest Willa Decjusza w Krakowie, Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej bezpłatnie zaprezentuje swoje ekspozycje zwiedzającym. GoŚcie, którzy odwiedzą w tym dniu zamek, będą mogli zapoznać się z kulturą, architekturą oraz sztuką tego okresu. Przy sprzyjającej pogodzie o godz. 12.00, planowana jest również wyprawa do Kaplicy Konfederackiej na górze Jasień. W tegorocznej edycji, oprócz zamku w Suchej Beskidzkiej udział biorą: Willa Decjusza w Krakowie, Dwór w Jeżowie i renesansowy lamus przy Dworze w Branicach. Serdecznie zapraszamy!

Szczegółowe informacje: pod nr. tel. 33 874 26 05, ( w godzinach pracy muzeum od wt. do ndz.)

www.muzeum.sucha-beskidzka.pl , e-mail: muzeum@sucha-beskidzka.pl , www.szlakrenesansu.pl

Muzeum można zwiedzać od wtorku do niedzieli. W sezonie od maja do października: wt.-pt. od godz. 9.00 - 17.00, sb.- ndz. od 10.00 -18.00, poza sezonem od listopada do kwietnia: wt.-pt. od 8.00-16.00, sb. - ndz. od 9.00 - 15.00. W poniedziałki muzeum jest nieczynne.