Kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej (Sucha Beskidzka)
Kapliczka znajduje się na prywatnej posesji przy ulicy Stromej (osiedle Burówka).
Kapliczka wnękowa w formie groty zbudowana z kamieni. Wewnątrz znajduje się figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej przedstawiona frontalnie z rozłożonymi rękoma i otwartymi dłońmi, stoi na kuli ziemskiej prawą stopą przydeptując węża. Maryja jest ukazana w białej sukni ze złotym wykończeniem brzegów pod szyją i paskiem związanym w pasie na kokardę, w białej chuŚcie na głowie oraz niebieskim płaszczu okrywającym ramiona.
Miejscowosc: Sucha Beskidzka
Gmina: Sucha Beskidzka