Kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej na Błądzonce (os. Wajdówka) (Sucha Beskidzka)
Kapliczka umieszczona na drzewie po lewej stronie przy głównej ulicy Błądzonka, około 300 metrów powyżej kapliczki z figurą Matki Bożej Różańcowej na osiedlu Wajdówka.
Kapliczka szafkowa metalowa z oszklonym frontem, przymocowana do drzewa. Wewnątrz kapliczki znajduje się figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej przedstawiona w frontalnie z rozłożonymi otwartymi dłońmi. W białej sukni, niebieskim płaszczu okrywającym ramiona i białą chustą okrywającą Jej głowę. Szafka nakryta dwuspadowym daszkiem.
Miejscowosc: Sucha Beskidzka
Gmina: Sucha Beskidzka
Kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej na Błądzonce (os. Wajdówka)Kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej na Błądzonce (os. Wajdówka)