Kapliczka z figurą Św. Jana Nepomucena (Stryszów)
Położona przy drodze asfaltowej, prowadzącej do kościoła od głównej drogi przez wieś.
Kamienna figura osadzona na postumencie przedstawiająca sylwetkę św. Jana Nepomucena. święty trzyma w rękach masywny krucyfiks. Od frontu na postumencie znajduje się data: R.P. 1814.
Miejscowosc: Stryszów
Gmina: Stryszów
Powiat: wadowicki
Kapliczka z figurą Św. Jana NepomucenaKapliczka z figurą Św. Jana NepomucenaKapliczka z figurą Św. Jana NepomucenaKapliczka z figurą Św. Jana Nepomucena