Kapliczka z figurą Matki Bożej z Dzieciątkiem (Maków Podhalański)
Położona ok. 500 m na zach. od zwartej zabudowy centrum miasta, w pobliżu domu przy ul. WolnoŚci 122.
Figura przedstawiająca Matkę Bożą z Dzieciątkiem jest polichromowana, postawiona na murowanym cokole, zadaszona żelaznym baldachimem. Wymiary: podstawa wys. 42, cokół wys. 115, szer 47x42 cm.
1909 r.
Miejscowosc: Maków Podhalański
Gmina: Maków Podhalański
Kapliczka z figurą Matki Bożej z DzieciątkiemKapliczka z figurą Matki Bożej z DzieciątkiemKapliczka z figurą Matki Bożej z DzieciątkiemKapliczka z figurą Matki Bożej z Dzieciątkiem