Poznaję muzeum

18 kwiecień 2017

Pierwsze spotkanie z muzeum.

Oferta lekcji jest skierowana do najmłodszych odbiorców, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z poznawaniem swojej Ojczyzny.

Podczas lekcji dzieci dowiedzą się, czym zajmuje się muzeum i jak należy się w nim zachować, a także kim są pracownicy muzeum, na czym polega praca przewodnika i kuratora zbiorów.
Poznają również historię powstania herbów rodów szlacheckich i herbów miejscowości,
z których pochodza nasi goście.
Sami będą także mogli namalować swój własny herb na wcześniej przygotowanych tarczach herbowych.

Lekcja: czas trwania ok. 1 godz., koszt 4 zł/os.
Lekcja  i zwiedzanie: czas trwania ok. 2 godz., koszt: 9 zł/os.

Lekcje przeznaczone dla dzieci od 5 roku życia.

W celu uzyskania szczegółowych informacji oraz rezerwacji lekcji prosimy o kontakt telefoniczny pod nr tel. 33 874 26 05 (wew.22) lub mailowo: muzeum@sucha-beskidzka.pl

Elektroniczny Rejestr Kapliczek