Kapliczka z figurą Chrystusa Ukrzyżowanego (Białka)
Położona kilkaset metrów dalej od kapliczki domkowej, na roli Madejowej, tuż przed mostem na Skawicy, po północno-zachodniej stronie szosy, za ogrodzeniem jednego z domów.
Trzykondygnacyjna, z płaskorzeźbioną postacią Chrystusa Upadającego pod Krzyżem w dolnej wnęce w środkowej części oraz krucyfiksem, nietypowo umieszczonym w wyprofilowanej wnęce w części górnej, z postaciami trzech Marii (Matki Bożej, jej siostry, także o imieniu Maria oraz Marii Magdaleny) pod krzyżem.
Miejscowosc: Białka
Gmina: Maków Podhalański