Kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej (Sucha Beskidzka)
Kapliczka położona jest na prywatnej posesji przy ulicy Stromej (osiedle Burówka), około 100 metrów dalej od kapliczki z figurą Matki Bożej z Dzieciątkiem.
Kapliczka wnękowa wybudowana na planie prostokąta z popielatej cegły. We wnęce kapliczki znajduje się figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej przedstawiona frontalnie z rozłożonymi rękoma i otwartymi dłońmi. Maryja jest ubrana w białą suknię ze złotym wykończeniem pod szyją i przewiązana w pasie złotym paskiem, niebieski płaszcz okrywający głowę i ramiona również ze złotym wykończeniem na brzegach. Na szczycie kapliczki umieszczony jest krzyż z figurą Ukrzyżowanego Chrystusa. Kapliczka nakryta jest dwuspadowym daszkiem z blachy zwieńczony małą metalową dzwonnicą zakończoną metalowym krzyżem.
Miejscowosc: Sucha Beskidzka
Gmina: Sucha Beskidzka