Kapliczka z figurą Matki Boskiej Niepokalanie Poczętej (Sucha Beskidzka)
Kapliczka położona po prawej stronie przy ulicy świerkowej (osiedle Dulskówka)
Kamienna kapliczka szafkowa na słupie. Wewnątrz kapliczki znajduje się figura Matki Bożej Niepokalanie Poczętej przedstawiona frontalnie w białej sukni z niebieskim płaszczem okrywającym ramiona oraz w białej chuŚcie okrywającej głowę. Matka Boża ma rozłożone ręce i otwarte dłonie. Wnęka zamykana przeszklonymi drewnianymi drzwiczkami. Kapliczka nakryta metalowym czterospadowym daszkiem zwieńczonym metalowym krzyżem.
Miejscowosc: Sucha Beskidzka
Gmina: Sucha Beskidzka