Kapliczka szafkowa z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej na Błądzonce (Sucha Beskidzka)
Kapliczka położona na prywatnej posesji po prawej stronie przy głównej drodze Błądzonka, kilka metrów poniżej skrętu na ulicę Konfederatów Barskich (osiedle Włochówka), a naprzeciwko skrętu na ulicę Leśną (osiedle Matuski).
Kapliczka szafkowa osadzona jest obecnie na kamiennym postumencie. Wewnątrz znajduje się figura przedstawiająca Matkę Bożą Niepokalanie Poczętą. Szafka przeszklona oprócz tylnej ścianki, nakryta dwuspadowym daszkiem, zwieńczona krzyżem.
Kapliczka pierwotnie wisiała na lipie, następnie po jej ścięciu została osadzona na palu z drzewa oraz pomalowana na niebiesko.
Miejscowosc: Sucha Beskidzka
Gmina: Sucha Beskidzka