Kapliczka szafkowa z figurami Chrystusa na Błądzonce (Sucha Beskidzka)
Kapliczka położona na prywatnej posesji po lewej stronie za rzeką przy głównej drodze Błądzonka, około 200 metrów powyżej skrętu przez most na ulicę Przemysłową i Starzeńskiego.
Kapliczka szafkowa postawiona na betonowym postumencie do którego prowadzą również betonowe cztery schodki. Na postumencie znajduje się umieszczona czarna tablica ze złotym napisem: JEZU UFAM TOBIE. Wewnątrz kapliczki znajdują się dwie figury przedstawiające Jezusa (figura Najświętszego Serca Pana Jezusa oraz figura Jezusa Miłosiernego), w kapliczce znajdują się również liczne obrazki przedstawiające: Świętą Faustynę, Jezusa Chrystusa, Matkę Bożą, Świętego Jana Pawła II oraz Anioła Stróża z małym dzieckiem. Skrzynka kapliczki jest nakryta metalowym daszkiem pomalowanym na czerwono, który jest zwieńczony metalowym krzyżem w kolorze złotym.
1986 rok
Miejscowosc: Sucha Beskidzka