Kapliczka z figurą Chrystusa Ukrzyżowanego (Naprawa)
Położona w płd. częŚci wsi, przy drodze krajowej nr 28.
Czterokondygnacyjna zwieńczona krzyżem z figurą Chrystusa. Poniżej płaskorzeźba Matka Boża Niepokalanie Poczętą. Poniżej Św. Józef, z lewej Św. Franciszek, z prawej Św. Anna nauczająca Matkę Bożą. Na froncie najniższej kondygnacji wyryty napis "Fundatorowie Franciszek i Anna Kwatyrowie. Fundator Ś.p. Józef Kwatera prosi o westchnienie do Boga. R.P.1905". Wysokość każdego z cokołów 85 cm, szerokość 40 cm.
1905 r.
Miejscowosc: Naprawa