Kapliczka domkowa z figurą Chrystusa Upadającego pod Krzyżem (Zawoja)
Położona w Zawoi Centrum, 150 na wsch. od głównego cmentarza, po płn. stronie drogi wojewódzkiej, w bezpośrednim sąsiedztwie Urzędu Gminy, obok przystanku busów "Zawoja UG".
Drewniana, wzniesiona na planie zbliżonym do kwadratu. Wewnątrz duża, polichromowana figura i obrazy przedstawiające Ostatnią Wieczerzę i Matkę Bożą.
Miejscowosc: Zawoja
Gmina: Zawoja
Kapliczka domkowa z figurą Chrystusa Upadającego pod KrzyżemKapliczka domkowa z figurą Chrystusa Upadającego pod KrzyżemKapliczka domkowa z figurą Chrystusa Upadającego pod Krzyżem