Muzeum Miejskie Suchej Beskidzkiej - rejestr kapliczek
Kapliczka z figurą Chrystusa Nazareńskiego (Mucharz)
Położona przy skrzyżowaniu drogi biegnącej od kościoła i cmentarza do Śleszowic z prostopadłą drogą ze Skawiec do os. Zielona (starą drogą Sucha Beskidzka - Wadowice).
Poniżej figury, na frontowej ścianie cokołu, prymitywne, płaskorzeźbione przedstawienie Chrystusa Ukrzyżowanego.
Miejscowosc: Mucharz
Gmina: Mucharz
Powiat: wadowicki
Kapliczka z figurą Chrystusa NazareńskiegoKapliczka z figurą Chrystusa NazareńskiegoKapliczka z figurą Chrystusa NazareńskiegoKapliczka z figurą Chrystusa Nazareńskiego