Kapliczka z figurą Chrystusa "Ecce Homo" (Mucharz)
Położona ok. 300 m na zach. od kościoła, przy drodze prowadzącej do os. Zielona i Jaszczurowej, po jej płd. stronie.
Interesująca figura, przedstawiająca Jezusa w płaszczu, którym został okryty na pośmiewisko przez rzymskich żołnierzy, nosi ślady polichromowania, znajduje się jednak w stanie zasługującym na szybką renowację.
Miejscowosc: Mucharz
Gmina: Mucharz
Powiat: wadowicki
Kapliczka z figurą Chrystusa Kapliczka z figurą Chrystusa Kapliczka z figurą Chrystusa Kapliczka z figurą Chrystusa