Kapliczka z figurą Św. Antoniego (Mucharz)
Położona w pobliżu kościoła, po jego płd. stronie, po lewej przy drodze prowadzącej na cmentarz.
Kapliczka z figurą Św. Antoniego. Kamienna figura osadzona na postumencie, z przodu umieszczona tablica.
1904 r.
Ufundowana przez ks. Czesława Wądolnego, kanonika krakowskiej kapituły katedralnej rodem z Mucharza, pamięci swoich rodziców, których dom stał właśnie w tym miejscu.
Miejscowosc: Mucharz
Gmina: Mucharz
Powiat: wadowicki
Kapliczka z figurą Św. AntoniegoKapliczka z figurą Św. AntoniegoKapliczka z figurą Św. Antoniego