Kapliczka z figurą Matki Bożej z Dzieciątkiem (Kuków)
Położona na Zdzieblu, ok. 150 m dalej na zach. od kapliczki z figurą Matki Bożej z Dzieciątkiem, po tej samej, płn. stronie drogi Sucha Beskidzka - Żywiec, za ogrodzeniem jednej z posesji w os. Ligusówka.
Ufundowana przez Antoniego Bacę. Polichromowana, dwuczęŚciowa, we wnękach w dolnej częŚci znajdują się płaskorzeźbione przedstawienia: NajŚwiętszego Serca Pana Jezusa (od frontu), Św. Michała (po lewej) i Św. Agnieszki (po prawej).
1918 r.
Miejscowosc: Kuków
Gmina: Stryszawa
Dokumentacja fotograficzna - Muzeum Miejskiego Suchej Beskidzkiej