Kapliczka z figurą Matki Bożej z Dzieciątkiem (Podwilk)
Położona przy głównej drodze przez wieŚ, po jej płn. stronie, w pobliżu budynku szkoły, w obrębie posesji nr 285.
Pochodząca z warsztatu kamieniarskiego w Orawskim Białym Potoku. Figura przedstawiająca Matkę Bożą z Dzieciątkiem jest osadzona na kamiennym cokole, na którym znajdują się płaskorzeźbione przedstawienia Ukrzyżowania Chrystusa oraz dwa aniołki.
Miejscowosc: Podwilk
Gmina: Jabłonka
Powiat: nowotarski
Kapliczka z figurą Matki Bożej z DzieciątkiemKapliczka z figurą Matki Bożej z Dzieciątkiem