Kapliczka domkowa z figurą Chrystusa Upadającego pod Krzyżem (Kiczory)
Współrzędne geograficzne: 49.519295, 19.594292
Położona na płd. krańcach wsi, w niewielkim lesie, oddzielającym Kiczory od Lipnicy Wielkiej, przy drodze łączącej obie miejscowości.
Wzniesiona na planie kwadratu, podtynkowana, z dachem, zwieńczonym baniastym hełmem. Wewnątrz duża, polichromowana figura Chrystusa Upadającego pod Krzyżem. Łaciński napis na krzyżu, będący cytatem z proroka Izajasza, powtórzonym w Ewangelii wg Św. Mateusza, w tłumaczeniu brzmi: "Słabości nasze wziął na siebie i poniósł nasze cierpienia".
XIX w.
Ufundowana przez Ignacego Skoczyka