Kapliczka z figurą Matki Bożej Niepokalanie Poczętej (Maków Podhalański)
Położona 300 m na zach. od kapliczki z figurą NajŚwiętszego Serca Pana Jezusa, obok domu przy ul. WolnoŚci 216.
Figura przedstawiająca Matkę Bożą Niepokalanie Poczętej jest polichromowana, z płaskorzeźbionym przedstawieniem Św. Michała Archanioła na froncie cokołu. Na cokole jest umieszczona tabliczka z napisem: MATKO NIE OPUSZCZAJ NAS. Wymiary: podstawa wys 60. Cokół wys. 100, szer. 43x33 cm.
Miejscowosc: Maków Podhalański
Gmina: Maków Podhalański